Adrese Git | Kayışdağı Mah. Yel Değirmeni Sk. No:3/A Ataşehir / İstanbul

Raf Güvenlik Filesi

Raf Güvenlik Filesi

Raf Güvenlik Filesi Özellikleri

Malzemelerin kırılmasını ve düşmesini önlemek amacıyla kullanılan raf güvenlik filesi ürünleri kaliteli kullanım için üretilen ürünlerdir. Bu yüzden çeşitli özelliklere sahiptirler.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır;

  • Raf güvenlik fileleri rafların özelliklerine ve işlevine göre çeşitli boyutlarda ve türlerde üretilir.
  • Fileler kolay bir şekilde raflara monte edilerek koruma sağlar.
  • Fileler işlevini bitirdikten sonra kolay bir şekilde çıkarılarak farklı raflarda kullanılabilir.
  • Raf filesi ürünleri kaliteli ve TSE belgeli ürünlerdir.
  • Raf fileleri dayanıklı malzemelerden yapıldıkları için 7-15 yıl dayanabilir.
  • Raf fileleri raflarda bulunan kolilerin düşerek zarar görmesini engellemenin yanı sıra mekan çalışanlarının da güvenliğini sağlar.
  • Raf fileleri düşmesi önlenecek ürünlerin ağırlıklarına ve büyüklüklerine göre daha dayanıklı bir şekilde üretilirler.
  • Raf fileleri ambar, market, depo ve mağaza gibi alanlarda iş güvenliği sağlamak amacıyla kullanılır.

 

Bu özelliklere sahip olan raf fileleri ürünlerinin zarar görmemesini isteyen kişiler tarafından kaliteli üretim yapan firmalardan alınarak kullanılabilir.

Raf Güvenlik Filesi Renk Seçenekleri

Raf fileleri müşterilerin isteğine göre farklı renklerde üretilebilir. Müşteriler üretim öncesinde istedikleri renkleri üretici firmaya belirttiklerinde firma o renkte ürettiği ürünü alıcıya teslim eder. Aynı zamanda bu filelerde bulunan boşluklarda alıcı tarafından sipariş esnasında belirtilir ve firma tarafından istenilen özelliklerle üretilerek alıcısına teslim edilir. Müşteriler filenin kalın olmasını isterlerse kalın şekilde üretilerek teslim edilirler.

Raf Güvenlik Fileleri Dayanıklı Mıdır?

Raf fileleri dayanıklı ürünlerdir. 5 yıl boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Raf fileleri kötü hava şartlarından etkilenmezler. Kolay yıpranmazlar ve kopmazlar. Kurulduğu raflarda ürünlerin düşmesini engellerler ve tam güvenlik sağlarlar.

Raf Güvenlik Filesi Fiyatları

Raf güvenlik filesi fiyatları bilgisi vermek gerekirse fiyatların firmalara göre değişiklik gösterdiği söylenebilir. Aynı zamanda üretilen filenin kalınlığı ve özellikleri de fiyatları artırıcı ve azaltıcı olabilir. Sizlerde raflarınızdan ürünleriniz düşmesin isterseniz raf emniyet filesi satın alabilirsiniz.

bilgi al