Adrese Git | Kayışdağı Mah. Yel Değirmeni Sk. No:3/A Ataşehir / İstanbul

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven güvenlik filesi merdiven kenarları ve merdiven boşlukları için kişilerin düşmelerini önlemek amacıyla üretilen ürünlerdir. Özellikle çocukların merdiven boşluklarına düşmelerini önlemek amacıyla kullanılan ürünlerdir.

Merdiven Güvenlik Filesi Özellikleri

Merdiven güvenlik filesi ürünleri son derece kaliteli naylon ipliklerden ya da polyemid adı verilen ipliklerden üretilirler ve kişilerin korunmasını hedeflerler. Bu ürünler ıslanma ve yıpranma gibi durumlara son derece dayanıklıdırlar. Merdiven korkuluk filesi ürünleri kuruldukları merdiven kenarlarından çocukların sarkmasını ve düşmesini engellerler. Bu ürünler aynı zamanda kullanılacak alana uygun olarak çeşitli boyutlarda üretilebilirler.

Merdiven filesi yaptırmak isteyenlerin ölçüleri firmaya vermesi ya da firma tarafından ölçülerin alınması gerekir. Daha sonra firma ölçülere göre istenilen özelliklerdeki merdiven filelerin üretimini gerçekleştirir. Aynı zamanda merdiven güvenlik fileleri müşterilerin istedikleri renklerde üretilebilirler. Ayrıca iplerin ilmekleri arasındaki boşluklarda siparişe göre değişiklik gösterebilir.

Merdiven Güvenlik Filesi Kullanım Alanları

Merdiven güvenlik fileleri özellikle çocukların korunması amacıyla kullanılırlar. Bu yüzden çocukların bulunduğu merdiven bulunan mekanlarda kullanılabilirler.

Bu alanlardan en önemlileri şunlardır;

  • Okullar
  • Kreşler
  • Evler
  • İnşaat alanları
  • Apartmanlar

 

Bu gibi alanlarda meydana gelecek kazaların önlenmesi için merdiven güvenlik fileleri kullanılabilir. Bu sayede kişiler merdivenlerden çocukları ile rahatça inebilirler. Özellikle çocukların eğitim gördükleri kreşler ve okullarda güvenlik için alınacak bu önlem sayesinde istenmeyen düşmelerin önüne geçilir.

Çocuklar yanlarında öğretmenleri olmadan merdivenlerden rahatlıkla inip çıkabilir. Merdiven boşluğuna düşme gibi ölümcül olabilen kazaların önüne geçilebilir. Merdiven boşlukları için yukarıdan aşağıya sarkıtma usulü ile kurulan bu fileler özellikle çocuklar için tam koruma sağlarlar.

Merdiven Güvenlik Filelerinde Renk Çeşitliliği

Merdiven güvenlik fileleri kişilerin isteklerine uygun olarak çeşitli renklerde üretilebilir. Bu renkler ile kullanılan ortam daha şık olabilir. Ayrıca çocukların olduğu mekanlarda o mekanlara uyumlu renk tercihleri ile daha sevimli bir görüntü elde edilebilir.

Merdiven Güvenlik Filesi Fiyatları

Merdiven güvenlik fileleri müşterilerin taleplerine göre çeşitli özelliklerde ve kalınlıklarda üretilebilir. Üretim özellikleri müşteri talebi ile değişebildiği için merdiven güvenlik filesi fiyatları da değişiklik gösterebilir. Bunun için kişilerin merdiven güvenlik filesi sipariş ederken firmadan istedikleri için ödeyecekleri ürün fiyatını öğrenmeleri gerekir.

bilgi al