Adrese Git | Kayışdağı Mah. Yel Değirmeni Sk. No:3/A Ataşehir / İstanbul

Kuş Filesi

Kuş Filesi

Kuş Filesi

Kuş fileleri kuşların girmesinin istenmediği mekanlarda kullanılan koruma fileleridir. Bu fileler sayesinde kuşlar mekanlara giremezler.

Kuş Filelerinin Özellikleri

Kuş fileleri 7  ila 15 yıla kadar dayanabilen ürünlerdir. Kuşların mekanlara ve üretilen ürünlere zarar vermemeleri için kullanılırlar. Bu ürünler kuşların büyüklükleri göz ününde bulundurularak belli ilmek aralıkları ile üretilirler. Bu sayede hiçbir kuş bu filelerden geçemez. Kötü hava şartlarına dayanabilen ürünlerdir.

Müşterilerin taleplerine bağlı olarak çeşitli ebatlarda üretilebilirler. Kuş fileleri hafif ürünlerdir ancak elle koparılamazlar. Kuş fileleri aynı zamanda mekanlara kolay bir şekilde kurulabilen ürünlerdir. Kuşların mekanlara girmelerini önlerler ancak kuşlara hiçbir şekilde zarar vermezler. Kuşların yaralanmalarına sebep olmazlar.

Kuş Filesi Kullanım Alanları

Kuşlar her ortama kolayca girebilen canlılardır. Bu yüzden de girdikleri mekanları kirletebilir ve sağlığı tehdit edebilirler. Bu yüzden kuşlarının mekanlara girişinin engellenmesi için kuş filesi üretimi yapılır. Üretilen bu kuş fileleri çeşitli alanlarda kullanılarak kuşlara karşı koruma sağlanır.

Kuş filelerinin kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır;

  • Evlerin ve apartmanların balkonları
  • Fabrikalar
  • Bahçeler
  • Çatılara
  • Depolar
  • Çeşitli tarım alanları

 

Bu gibi alanlarda kullanılan kuş fileleri sayesinde kuşların mekana girişi önlenerek zarar vermelerinin önüne geçilir. Özellikle ürün üretimi yapılan yerlerde kuşların verecekleri zararlar önlenir. Bunlar dışında evcil kuş besleyen kişiler tarafından kullanılan balkon kuş filesi ürünleri kuşların kaçıp kaybolmalarını önlemek amacıyla da kullanılabilirler.

Kuş Filesi Çeşitleri

Kuşların mekanlara zarar vermemeleri için kullanılan kuş önleme fileleri üç çeşittirler. Bu çeşitlerden ilki raschel örme şeklinde bulunan filelerdir ve fabrika gibi büyük alanların örtülmesi amacıyla kullanılırlar. Kuşların bu alana girmesini önlerler. Plastik kuş önleme fileleri ise evlerde ve balkonlarda kullanılan filelerdir. Bu mekanlara kuşların girişini ve çıkışını önlerler. Rüzgara karşı dayanıklı ürünlerdir. Son çeşit olan düğümlü file ise daha dayanıklı olan bir filedir. Fabrikalarda kullanılır ve oldukça uzun ömürlü filelerdir.

Kuş Filesi Fiyatları

Kuş fileleri kullanıldıkları alanlara göre çeşitli büyüklüklerde üretilirler. Bu yüzden de filelerin fiyatları ihtiyaca yönelik olarak farklılık gösterir. Bunun için kişilerin file siparişi vermeden fiyat seçeneklerini de değerlendirmeleri gerekir. Kişiler fiyat seçeneklerini değerlendirdikten sonra ürünü satın almaya karar verdiklerinde kuş filesi için iletişime geçerek ürün siparişi verebilirler. Sipariş sonrası teslim aldıkları ürünleri mekanlarına kurarak kullanmaya başlayabilirler.

bilgi al