Adrese Git | Kayışdağı Mah. Yel Değirmeni Sk. No:3/A Ataşehir / İstanbul

Halı Saha Kurulum-Tadilat

Halı Saha Kurulum-Tadilat

Halı sahalarınız için gerekli tüm hizmetlere cevap veriyoruz. İster standart ölçülerde, isterseniz de özel ölçülerinize uygun projelendirme aşamasından kurulum ve teslim aşamasına kadar sizler için en iyi hizmeti vermek adına profesyonel ekip, ekipmanlar ile çalışıyoruz.

KUZEY FİLE olarak uzman ve deneyimli kadromuzla halı saha inşa ediyoruz, açık halı saha yapımı,kapalı halı saha yapımı, halı saha maliyet hesaplama, halı saha fiyatı hesaplama gibi konularda tamamen işinin uzmanı ve tecrübeli personelimiz tarafından en ince detaya kadar bilgi sağlamaktayız. KUZEY FİLE ve Spor Ekipmanları halı saha yapımı, spor zemin kaplama ve maliyet hesaplama konusunda en doğru, en güvenilir ve kaliteyi sonuna kadar hissedeceğiniz spor zemin kaplama tercihiniz olacaktır.

Halı Saha Yapım Maliyeti

Halı saha yapımı için gerekli olan ön çalışma ve halı saha maliyeti, halı saha yapım fiyatları, ön fizibilite çalışması ve uzmanlık gerektiren bir çok soru ve teklif istemek için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz proje aşamasından yapım aşamasına kadar sizlere gerekli teknik desteği saplayacak ve projenizin bitimine kadar sizlerle ortak çalışma yürüteceklerdir.

Türkiye geneli olmak üzer Bursa, Ankara, Balıkesir, Konya, Muğla, Adana, Mersin, Düzce, Kayseri, Çanakkale hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır.

Halı Saha Hizmetlerimiz

– Projelendirme
– Alt Yapı
– Çelik Konstrüksiyon
– Kafes Tel ve File
– Suni Çim Halı
– Aydınlatma– Tadilat

bilgi al