Adrese Git | Kayışdağı Mah. Yel Değirmeni Sk. No:3/A Ataşehir / İstanbul

Balkon Filesi

Balkon Filesi

Balkon Filesi

Balkon fileleri yüksek katlı evlerde çeşitli sebeplerden dolayı balkondan düşme riskini önlemek amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Her türlü balkon için üretilerek tam koruma sağlarlar.

Balkon Filesi Kullanımı

Balkon fileleri balkonlara takılarak yüksekten düşme olaylarının önüne geçilir. Özellikle çocuklu ailelerde balkon filesi ile alınan önlemlerde aileleri yanında olmayan çocukların balkonlardan düşme riski önlenir. Bu fileler sayesinde çocuklar saatlerce güvenli bir şekilde balkonlarda vakit geçirebilir. Bu fileler balkonların durumlarına göre firmalar tarafından çeşitli özelliklerde üretilirler ve takıldıkları balkonlarda çocukları ve büyükleri düşmeye karşı korurlar.

Kuşlar İçin Balkon Filesi

Balkon güvenlik filelerinin birde kuşlar için yaptırılan türleri vardır. Balkon kuş filesi balkonların kuşlar sayesinde kirlenmesini önlerler. Bu fileler sayesinde kuşlar balkonlara gelemedikleri için kişilerin mikrop kapmalarının önüne geçilir. Bu fileler kuşlar için caydırıcı olurlar ve kuşlara kesinlikle zarar vermezler. Bu fileler dışarıdan gelecek kuşları engellemenin yanı sıra evlerinde kuş besleyenler içinde koruma amacıyla kullanılabilirler. Balkonlarda kurulu olan kuş fileleri sayesinde evlerde yaşayan kuşlar kaçamazlar. Bu sayede kişiler balkon açık kalırsa kuşum evden kaçar derdinden kurtulurlar.

Kediler İçin Balkon Filesi

Evlerinde kedi besleyen kişiler kedi balkon filesi de taktırabilirler. Bu fileler sayesinde kedilerin balkondan düşüp yaralanmaları ya da balkondan atlayarak kaçmaları önlenmiş olur. Kedilerin kaçması durumunda günlerce arayıp bulamama ihtimali olduğu için kişiler bu fileler ile önlem almış olurlar. Ayrıca kişiler kendi kedilerinin evden kaçmasını ya da düşmesini önleminin dışında sokak kedilerinin balkonlarına girmeleri ve orayı kirletmelerinin önüne de geçebilirler. Taktırdıkları bu fileler sayesinde kediler balkona giremezler.

Balkon Filesi Fiyatları

Firmalar tarafından üretimi yapılan balkon güvenlik filesi fiyatları bazı durumlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Balkon güvenlik filesi fiyatları filenin üretildiği ürünün türüne
  • Filelerde kullanılan ipin kalınlığına göre
  • Kullanılacak balkonun büyüklüğüne göre
  • Balkonlarda kullanılacak filelerin ilmek sıklıkları ve dayanıklılığına göre
  • Ürünü üreten firmaya göre.

Bu gibi sebeplerden dolayı balkon güvenlik filelerinin fiyatları değişiklik gösterebilir. Kişiler sipariş ettikleri ürüne göre fiyat öderler.

bilgi al